Hakkımızda

Tesisat İşlerinde Tercihiniz Güven Isı Teknik

Tesisat işlerinizi 15 yıllık tecrübemiz ile kırmadan, dökmeden ve hızlıca hallediyoruz.

Güven Isı Teknik Servis - Tesisat olarak İzmir'in Torbalı ilçesinde 15 yılı aşkın bir süredir Sıhhi Tesisat, Kırmadan Su Kaçağı Bulma, Kırmadan Tıkanıklık Açma gibi konularda hizmet veriyoruz. Bunların yanı sıra Güneş Enerjisi Kurulumu/Tamiri, Su Arıtma Sistemleri Kurulumu/Tamiri, Kombi Kurulumu/Teknik Servisi, Petek Temizleme işlerinizi son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak yapıyoruz.

Güven Isı bünyesinde bu güne kadar sayısız sorunun üzerinden gelmiş, yüzlerce müşterimizin yüzünü güldürmüş işçiler barındırıyor. Bugün baktığımızda çoğu tesisatçının hala daha eski yollarla zemini, duvarı kırarak sorunu çözmeye çalıştığını görüyoruz. Biz guvenisistesisat.com olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve bunları kullanmakta olan deneyimli işçilerimiz ile evinizi inşaat alanına çevirmeden notka atışı ile sorunun kaynağını buluyor ve çözüme kavuşturuyoruz.

Misyonumuz

" Profesyonellik ve İş Tecrübesi daima mutlu müşteriler getirir. "

Güven Isı olarak misyonumuzun en başında müşterileri memnuniyeti gelir. Fiyattan ziyade müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerimizin daha konforlu ve daha huzurlu bir ortamda yaşamasına gayret ediyoruz.

En başta kendimize, sonrasında ekipmanlarımıza olan güvenimiz ile işe 4 kolla sarılarak kalitemizden ödün vermemeye gayret ediyoruz.

Bu konularda daha önce başınız ağrıdıysa ve güvenilir, profesyonel bir firma arıyorsanız tercihiniz kesinlikle Güven Isı Sıhhi Tesisat olmalı.

  • Hızlı
    Çözümler
  • Deneyimli
    Ekip
  • 7/24
    Destek

Müşterilerimiz Neler Diyor?

Yüzlerce yorumdan yanlızca bir kaçı
Sıhhi Tesisatta 15 yıllık tecrübeye sahibiz.

Bir sorununuz mu var ?

Bizi Arayın : +90 533 399 25 26 VEYAİLETİŞİME GEÇİN