Su Kaçağı Tespiti

Su kaçaklarının tespit edilmesi konusunda mutlaka profesyonel yardım almak gerekmektedir. Evlerimizde ve iş yerlerimizde yaşayabileceğimiz su kaçakları tesisatla ilgili bir sıkıntı olarak karşımıza çıkmaktadır. Fark edildiğinde hemen müdahale edilmezse büyük sıkıntılara yol açabilecek önemli bir sorundur. Zamanında müdahale edilmeyen su kaçakları zaman içinde hem maddi olarak hem de zaman olarak büyük sıkıntı olarak karşımıza çıkar.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Erken müdahale etmenin daha büyük sıkıntıları engelleyeceği su kaçağı içten ya da gözle görülebilecek şekilde dıştan oluşabilmektedir. Tavanda veya duvarlardaki sızıntı belirtisi ise terleme ve damlacıklar halinde oluşmaktadır. 

Su Kaçağı Tespitinde Farkımız

Güven Tesisat kullanıcı hatasından kaynaklanan veya tesisatın kendisi ile ilgili olan bütün aksaklık ve arızaları gidermek ve su kaçağı tespiti konusunda sizlere yardımcı olmak üzere hizmet vermektedir. Verdiği kaliteli ve güvenli hizmet sayesinde sektörde oldukça aranan bir firma haline gelmiştir. İzmir Torbalı, Buca ve Gaziemir ilçeleri ve civar semtlerde hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekte olan firmamız çalışma prensip itibariyle müşteri memnuniyetini baz almaktadır.

Hizmet verdiğimiz semtlerde güvenilir bir firma olmanın avantajını yaşamaktayız. İnsanların güvenini kazanmak çok kolay olmamakla birlikte orada oluşan güven bağı firma olarak önem verdiğimiz bir konudur. Bu sayede aldığımız güzel dönüşler bizim motivasyonumuzu yükseltmektedir. Aldığımız her olumlu dönüş size bir üst seviyede kalite hizmet sunmamıza vesile olmaktadır. 

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı tespiti yapabilmek için mutlaka profesyonel bir ekiple çalışmak gerekmektedir konuyla ilgili vermiş olduğumuz hizmetler de kullandığımız araçlar son derece gelişmiş yöntem ve araçlardır gelişen teknolojiyi takip ederek gelişmeleri anında vermiş olduğumuz hizmetlerde kullanmamız bizim için büyük bir avantaj olarak artı puan teşkil etmektedir.

Su kaçakları sızıntı şeklinde içten veya dıştan görülebilecek şekilde olabilir gizli kaçakları keşfedebilmek için evdeki bütün muslukları kapatmak ve sonrasında Su sayacını kontrol etmek gerekmektedir musluklar kapalı olduğu halde su sayacı dönmeye devam ediyorsa gizli bir su kaçağından bahsetmek doğru olacaktır.  Verdiği kaliteli ve güvenli hizmetlerle adından sıkça bahsedilen firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden bazıları şunlardır;

  • Atık su borusu temizliği, atık su borularını atılan katı maddelerin boruları tıkaması yoluyla yaşanan zorluklar giderilmektedir.
  • Görüntülü tıkanıklık açma, tesisatın herhangi bir bölgesinde oluşan tıkanıklıkları kırıp dökmeden gelişmiş görüntülü sistem sayesinde kamerayla görüntüleyerek tespit etmekteyiz.
  • Güneş enerjisi montaj ve tamiri, Güneş enerji sistemi montaj, düzenli kontrol ve tamir aşamasında sizleri destekçiniz olmaktayız.
  • Kırıp dökmeden su kaçağı tespit etmek
  • Kombi ve petek bakımı montajı ve temizlenmesi, kombi ve kalorifer peteklerinizin düzenli bakım ve arıza tespit ve tamir aşaması için bizlere ulaşmanız yeterlidir.
  • Sıhhi tesisat, her türlü tesisat tıkanıklık tespiti ve arıza giderme aşamasında son derece güvenilir ve gelişmiş ekipmanlarımız sayesinde sizlerin hizmetindeyiz.
  • Su arıtma sistemleri, su arıtma cihazlarınızın kurulum, düzenli bakım, arıza ve onarım konusunda da bizlere güvenebilirsiniz.

Su kaçağı tespit ve tamir edilmesi zor ve sıkıntılı bir süreç olduğundan dolayı emanet ettiğiniz kişilerin son derece profesyonel olması gerekmektedir. İşi iyi bilen bir profesyonel çalışan insanlar sayesinde işler daha kolay ilerleyecektir. Bu nedenle bu tür bir iş yaptırmak için bulacağınız firmayı çok iyi araştırmanız gerekmektedir.

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde su kaçağı kırıp dökmeden kısa bir sürede tamir edilebilmektedir. Su kaçağı tamirinin kırılmasına gerek kalmadan yapılabilmesi ise Mali yönden ekstra bir fayda olarak size geri dönmektedir.

Güven tesisat firması olarak son derece güvenilir, dürüst ve pratik bir ekip ve son teknolojik gelişmeleri içeren bir ekipmana sahip olmamız sizlere verdiğimizi hizmet kalitesini de artırmaktadır. Ekibimiz ve ekipmanlarımız ile birlikte her türlü tesisat hizmetlerinin sizler için vermekteyiz.

Fiyatlarımız

Her sektörde verilen hizmetlerin fiyatları belirli kurallar ve kıstaslar göz önüne alınarak belirlenir. İşçi ücretleri, verilen hizmet için harcanan zaman, hizmet verilecek yer misafir si gibi etkenlerle belirlenen fiyatlar sizlere sunulmaktadır.

Hayat şartlarının zor olması elbette hepimizi etkilemektedir. Bu nedenle vermiş olduğunuz hizmetlerin ücretlendirilmesi aşamasında kesinlikle sizlere çok fazla yüklenmemek çabası içindeyiz. Ödemede gösterdiğimiz kolaylıklar kredi kartı taksitlendirme gibi imkânlarla sizleri daha iyi şartlarda hizmet sunmak isteriz.

Firmamızın amacı sizlere sıkıntı vermekte olan su kaçaklarını tespit ve tamir etmektir. Gelişmiş ve en güvenilir şekilde çözmeye çalıştığımız sorunlarınızın çözüm aşamasında kullandığımız teknikler ekstra masraf açmadan V40 dökmeye gerek kalmadan doğal olarak maliyetleri aşağı çeken nitelikli olmaktadır.

İletişim

Sürekli güncellediğimiz web sitemiz yoluyla daha çok kitleye hitap etmenin ve daha çok kişiye yardımcı olabilmenin huzurunu yaşıyoruz. İnternet sitemizde firmamıza ait her türlü gelişme ve verilen hizmet bilgisi sayesinde bizlerle iletişime geçmeniz mümkün olmaktadır. Verdiğimiz kaliteli hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. İletişim numaraları üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca soru ve sorunlarınız için de size üreteceğimiz çözümlerden yararlanmak isteyebilirsiniz.